1 вересня – День знань!

1 вересня – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних закладах, адже для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

День знань в ЗДО «Зернятко» розпочався святковою атмосферою та веселими дитячими посмішками. Перші заняття в кожній віковій групі були присвячені святкуванню 30-ї річниці незалежності України та направлені на виховання у дошкільнят патріотичних почуттів, гордості за нашу країну, бажання бути вільними і незалежними.

У виконанні дітей старшої групи зворушливо прозвучав Гімн України, вірші про Україну, також діти виконали запальні українські таночки та пісні про дитячий садочок, осінь, літо і дружбу.

Під час свята до дітей у гості прийшов клоун «Бім», з яким дітки  грали у веселі ігри.