Вітязь Лариса Тарасівна - Директор ЗДО №16 "Зернятко" м. Ужгород

Освіта: повна вища.
Назва закладу, рік закінчення: Мукачівське педагогічне училище, 1991 року,Мукачівський Педагогічний інститут,2006р.У 2014р закінчила Мукачівський  державний університет отримала повну вищу освіту  та здобула  кваліфікацію  магістра  педагогічної  освіти ,вихователя дітей дошкільного віку,викладача дошкільної педагогіки.
Спеціальність: «Дошкільне виховання», Кваліфікація: вихователь дошкільного закладу
Працює в ЗДО № 16: з 2 вересня 2002 року.
Педагогічний стаж: 27 років.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищоЇ категорії».
Проблемне питання: «Мовленеве спілкування .Культура мовленевого спілкування»

Нагнибіда Тетяна Вікторівна - Вихователь - методист ЗДО№16 "Зернятко" м. Ужгород
  Освіта: повна вища
  Назва закладу, рік закінчення: Кам'янець-Подільський     національний університет імені Івана Огієнка, 2017року
  Спеціальність: "Дошкільна оосвіта", Кваліфікація: організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку
  Працює в ЗДО №16 "Зернятко" : на посаді вихователя з 2012 року , на посаді вихователя - методиста з 2020 року.
  Педагогічний стаж: 10 років
  Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст І категорії».
  Проблемне питання: ««Інноваційні технології в системі дошкільної освіти»