Акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня в ЗДО №16, як і по всій Україні, проведено акцію «16 днів проти насильства»,  яка з 1991 р. підтримується міжнародною спільнотою.

Сім'я - одна з найбільших цінностей, створених людством за період існування.  Це своєрідний центр формування особистості дитини, виховання його характеру, волі, суспільної свідомості. Любов і дружба, взаємна підтримка батька й матері для дитини - приклад для наслідування.

Під час акції в нашому закладі було проведено різноманітні заходи.У старшій групі «Калинка» дітки  створили  стенд  "Ми проти насилля", (серце в долонях).На початку , у бесіді з дітками згадали ,що як дорослі так і діти мають свої права і вони не повинні про них забувати.  Бо  кожен має право бути і відчувати себе у безпеці , особливо дітки, Діти молодшої групи «Сонечко» створили колективну аплікацію «Наші долоньки проти насильства», в середній групі «Дзвіночки» вихователь провела бесіду з батьками «Покарання: за і проти», а також створили колаж «Долоньки щасливої дитини»