День дошкілля - радісне свято

Друзі, іграшки яскраві

І заняття всі цікаві.

У життя найперший крок -

От що значить дитсадок....»

Уже не перший рік у нашій країні активно відзначають День Дошкілля – свято працівників дошкільної освіти.

Тому 27 вересня 2021 року і у закладі дошкільної освіти №16 «Зернятко» пройшло свято присвячене «Дню дошкілля»

Головна мета свята – довести дітям, що садочок для них другий дім де море друзів, іграшок і перші вихователі. В якому їм завжди прийдуть на допомогу. А вихователь - найвірніший і відданий друг. З ним можна і пограти, і позайматися, і погуляти, і навіть поділитися секретом

Музичний керівник разом з вихователями підготували яскраве свято для малюків і працівників садочку.

Діти привітали своїх любих вихователів, нянь, кухарів, і всіх, хто працює в садочку. Співали, танцювали, грали для них.