Приходьте, щоб вклонитися Героям!

Приходьте свічі запалити!

Приходьте, щоби більш ніколи

Не плакали сльозами ваші ДІТИ!!!

В Україні 29 серпня відзначають «День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України». В ЗДО №16 «Зернятко» 09.09.2021р. був організований та проведений тематичний день приурочений пам’яті та вшанування наших героїв. Вихователі провели з дітками бесіди про наших героїв-сучасників, дітки старшої групи відвідали військову частину, де вшанували полеглих героїв покладанням квітів до стіни пам’яті, на якій розміщенні фото загиблих захисників України.

Ми, дорослі сподіваємося, що позитивні емоції пережиті дошкільниками в цей день сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки.