Козацькі забави

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Напередодні великого свята в ЗДО №16 «Зернятко» відбулось спортивне свято «Козацькі забави», на яких маленькі козаки та козачки змагалися у сприятності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків.Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе у різних змаганнях, а саме: перетягували канат, переносили картоплю на швидкість, конкурс капітанів, варили куліш, а також стрибки на конях - де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили. Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців педагоги нашого закладу.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду бо ми є нащадки козацького роду! Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.