Новорічна фантазія

Напередодні новорічних свят в закладі проводилася виставка новорічних поробок та малюнків. З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще - свято добра, родинного затишку.
У нашому закладі вже традиційно у ці святкові дні проходила виставка новорічних поробок та малюнків "Новорічна фантазія", на якій у всій зимовій красі було представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Новорічні поробки готували діти разом з батьками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях.
Кожна робота неповторна та особлива, адже кожна родина залишає частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.