В ДНЗ №16 пройшла музична розвага для дітей «Щоб не трапилось біди обережні будьте ви!»

З 18.09.2017року по 22.09.2017року в ДНЗ №16 проходив Тиждень безпеки.  Вихователі  Шпак Т.В., Боднар О.С., середньої групи «Ромашка »  та музичний керівник Голінка Л.Ф. підготували музичну розвагу для дітей садка «Щоб не трапилось біди обережні будьте ви!»

Мета: ознайомити дітей з небезпечними предметами ,які можуть стати причиною нещасних випадків; закріплювати знання дітей про власну безпеку ,вчити бути уважними, обережними, знаходити вихід з небезпечних ситуацій; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров′я та життя.

Велике спасибі вихователям Прокоп Г.В. та Тарахонич Н.В., які прийняли  участь у  проведенні цього свята.