Великдень

Великдень — велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха — це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей — це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного закладу вчить всіх традицій святкування Великодня.

Цілий тиждень вихователі нашого садочка разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки, читали оповідання, вірші, переглядали відеофрагменти, грали у народні ігри пов’язані з даною тематикою. Завдяки сумлінної праці вихователів діти оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювали та розписували писанки, прикрашали пасочки.