Великодня розвага «Ой писанка, ой крашанка»

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так, сьогодні 04 квітня,  в ЗДО №16 «Зернятко» об’єдналась та веселилась велика й дружня родина, відбулась розвага  «Ой писанка, ой крашанка» яку підготували дітки середньої групи «Дзвіночки» з допомогою вихователів та музичного керівника.

Метою розваги було створення в закладі радісної атмосфери, формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Під час розваги діти отримали позитивні емоції, радість проявили свої артистичні вміння та навички. У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра.

Зустріч була для дітей цікавою та пізнавальною. Діти із цікавістю слухали розповідь про Великдень , співали, танцювали та грали в ігри «Вербич», «Купса» .